Hetkeolud Kelnase - Leppneeme liinil

Esmaspäev 17.jaanuar 2022 on kõik reisid tühistatud.Vabandame ebamugavuste pärast.

INFO +372 5109456


0 piletit

Logi sisseAlates 26. august 2021 kehtivad piirangud

31.08.2021 10:32

Alates 26. august 2021 kehtivad piirangud:


  • Liigu hajutatult

Avalikus siseruumis tuleb arvestada hajutatuse nõudega. Hajutatuse nõude puhul tuleb võõrastest inimestest hoiduda viiruseleviku seisukohast mõistlikusse kaugusesse.

 

  • Desinfitseeri käsi

Avalikes siseruumides tuleb desinfitseerida käsi.

 

  • Kontrollimata avalikus ruumis kanna maski

Maske tuleb kanda kõigis avalikuks kasutamiseks mõeldud ruumides, kuhu on võimalik siseneda igal soovijal ja kus liigub palju inimesi, kes üksteisega igapäevaselt kokku ei puutu. Need on ruumid, millesse sisenemisel ei nõuta COVID tõendit (nt ühistransport).

 

  • Haiged jäävad karantiini

Inimesed, kellel on diagnoositud COVID-19, ei tohi ka alates diagnoosimisest kuni terveks tunnistamiseni elukohast lahkuda.

 

  • Lähikontaktsed on 10 päeva eneseisolatsioonis

COVID-19 haigega koos elavad või kokku puutunud lähikontaktsed peavad jääma eneseisolatsiooni 10 päevaks ning tohivad väljaspool elukohta liikuda piiratud ulatuses üksnes juhul, kui neil pole haigustunnuseid.

 

Eneseisolatsiooni ei pea jääma lähikontaktne, kes on läbi põdenud COVID-19 haiguse ja kelle arst on terveks tunnistanud (viimase 6 kuu kestel) või kes on läbinud COVID-19 haiguse vastase vaktsineerimise. Vaktsineerimiskuuri lõpust ei ole tohi olla möödunud rohkem kui aasta.

 

Täpsem info: https://www.kriis.ee/et/kehtivad-piirangud-ja-nende-leevendused

Tagasi