New operator in the Kelnase-Leppneeme route

From December 18 operates in the Kelnase-Leppneeme route new operator Tuule Liinid OÜ. Tickets can be purchased as e-ticket or on the ferry.

INFO +372 5109456

Sõidukite laadimine ja parkimine laevale

Laadimise ja parkimise märksõnadeks on kiirus ja ohutus!

Kiirus on vajalik selleks, et klientide ooteaegu sadamates vähendada.

Ohutus on meresõidul väga oluline ja siin järeleandmisi ei saa teha.

Kiirelt ja ohutult toimimiseks on vaja aga täita täpseid reegleid, seepärast selgitame käitumisjuhiseid, mida täites on laevasõit turvaline ja meeldiv elamus.

Sõidukite laevale laadimisel peab sõiduki juht lähtuma meeskonna liikmete juhendamisest. Vajadusel selgitatakse juhile planeeritavat liikumist enne liikuma hakkamist.

Pärast sõiduki paigutamist laevale tuleb juhi poolt kasutusele võtta meetmed vältimaks sõiduki liikuma hakkamist (käsipidur). Sõidukid peavad olema laevale paigutatud nii, et takistatud ei oleks reisijate liikumine kogunemiskohtadesse.

Reisijad tohivad üleveol viibida sõidukis ainult juhul, kui on tagatud vaba väljapääs. Vajadusel tuleb sõidukis viibivatel reisijatel väljuda sõidukist enne sõiduki paigutamist laeval.

Kõik erisoovid ja vajadused, tuleb eelnevalt teavitada kassasse. Kassa annab vastava info laevale ja koostöös saab teie soovidega paindlikult arvestada.