Wrangö sõidugraafik muutus alates 17.03.2020

Leppneeme - Kelnase parvlaevaliinil kehtestati alates teisipäevast, 17.03.2020, ajutine ja vähendatud mahus sõiduplaan seoses koroonaviiruse leviku laienemisega eesmärgiga kaitsta Prangli saare elanike tervist. Ajutine sõiduplaan kehtib esialgu kuni 01.05.2020. Väljumised toimuvad: Teisipäeval Kelnase 7.30 - Leppneeme 9.00 Reede Kelnase 7.30 - Leppneeme 9.00 Vahemikus T kuni N asub laev Leppneeme sadamas.    

Liikumispiirangud Prangli laevaliinil

Seoses koroonaviiruse leviku laienemisega ning eesmärgiga kaitsta Prangli saare elanike tervist on ilmnenud vajadus piirata liikumist saartele. Eriolukorras on vajalik tagada väikesaarte elanike varustatus esmavajalike kaupadega ning meditsiiniteenuste kättesaadavusega ning seetõttu ei kohaldata piiranguid kaubaveole ja elutähtsate teenuste osutamisele. Viimsi Vallavalitsusel on palve vältida Prangli saarele minekut kõigil, kellel seda otseselt vaja ei ole. Vallavalitsus kehtestas piirangu alates 15.03.2020 ja Pranglile on lubatud suunduda ainult saarel alaliselt elavatel isikutel. Piirangud ei kohaldu kaubaveole ja elutähtsate teenuste osutamisele. Saarel viibivatel külalistel lubatakse sealt lahkuda. Saare elanikel soovitatakse minimeerida mandril käigud ilma tungiva vajaduseta. Info saamiseks pöörduda saarevanema poole. Saarte ja merenduse valdkonna küsimustes üldkontakt valla merenduse vanemspetsialist Mart Loik tel 5623 2799, e-post mart.loik@viimsivv.ee

Piletimüük avatud kuni 30.06!

Head kliendid! Piletimüük on avatud kuni 30.06.2020 Mugavaks reisimiseks palume aegsasti osta e-pilet!

Soovitame osta E-pilet

Soovitame kõikidele reisijatele osta pilet e-teenindusest, mis tagab koha piletil märgitud reisile. Laevast müüakse pileteid ainult väljuvale reisile ja seda vabade kohtade olemasolul.

INFO +372 5109456


0 piletit

Logi sisse

Privaatsuspoliitika

Isikuandmete töötlemine

Tuule Liinid OÜ andmekaitse poliitika viitab meie pühendumusele kaitsta klientide isikuandmeid äärmise hoolsusega ning lähtuda nende andmete töötlemisel kehtivatest andmekaitsealastest normidest. Selle abil tagame, et kogume, salvestame ja töötleme andmeid õiglaselt, läbipaistvalt ja austades isikute individuaalseid õigusi.
Tuule Liinid OÜ kogub ja töötleb ainult neid isikuandmeid, mida teenuse kasutajad edastavad veebilehel kasutajaks registreerimisel ja seda kasutades.

1. Milliseid isikuandmeid kogume ja töötleme

Kui teete kliendina broneeringuid, kogub ja käsitleb Tuule Liinid OÜ teie kohta järgmisi isikuandmeid:
•    kasutaja nimi, telefoninumber, e-posti aadress, tagasiside hinnangud ja makse informatsioon;
•    pileti ostu sooritamisel kasutaja rahvastikuregistri andmed;
•    teenuse osutamise aeg ning sõidu sihtpunkt;
•    IP-aadress ja muud andmed, mis on seotud veebilehe (www.tuuleliinid.ee) või mobiilirakenduse kasutamisega kasutaja poolt.

2. Millisel eesmärgil ja viisil isikuandmeid kogume ja töötleme

Kogume ja töötleme isikuandmeid selleks, et pakkuda klientidele teenust, täita teenuse osutamiseks sõlmitavat lepingut ning vastata teenuse kohta esitatud päringutele ja/või lahendada Tuule Liinid OÜ ja kasutaja vahelisi küsimusi, mis on seotud teenuse osutamise ja kvaliteediga.
Kogume klientide isikuandmeid:
•    teenuste broneerimisel ja kasutamisel;
•    veebilehel kasutajaks registreerimisel;
•    infopäringu saatmisel.
Andmete töötlemine on vajalik, et Tuule Liinid OÜ-l oleks võimalik osutada klientidele teenuseid ja vastata nende infopäringutele.

3. Isikuandmete edastamine kolmandatele isikutele edastamine

Me ei edasta veebilehe (www.tuuleliinid.ee) kasutajate isikuandmeid kolmandatele isikutele ja riigiasutustele, v.a õigusaktidega ettenähtud juhtudel ametiasutuste (nt õiguskaitseorganid) nõudel.

4. Isikuandmete turvalisus ja kaitse

Tagame, et kogume, salvestame ja töötleme andmeid õiglaselt, läbipaistvalt ja austades isikute individuaalseid õigusi. Meie poolt pakutava teenuse käigus kogutud isikuandmeid hoitakse andmebaasis, mis on kaitstud juurdepääsukontrolliga. Juurdepääs isikuandmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult Tuule Liinid OÜ volitatud töötajatel, kes saavad andmetega tutvuda vaid seoses teenuse pakkumisega.

5. Andmete edastamine

Kasutame kasutaja e-posti aadressi või telefoninumbrit sõnumite saatmiseks ainult juhul, kui olete andnud vastava nõusoleku meie veebilehel (www.tuuleliinid.ee).

6. Privaatsuspoliitika muutmine

Meil on õigus privaatsuspoliitikat igal ajal muuta. Privaatsuspoliitika olulistest muudatustest teavitame Teid ette mõistliku etteteatamisaja jooksul. Juhul kui Teil tekib küsimusi meie privaatuspoliitika või isikuandmete käsitlemise kohta, võtke julgesti ühendust e-posti aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .